MatraceStudená pena Porovnať

ALTEZA 19 H3

Kolekcia Feretti

VOĽBA MATRACA PODĽA VÝŠKY POSTAVY ALTEZA je jediný matrac na našom trhu, pri ktorom si môžete zvoliť jadro matraca podľa výšky postavy. Tri varianty rozdielneho rozsahu zónovania A, B, C (delí sa podľa výšky užívateľa)vám zaručia oporu tela presne tam, kde je to potrebné. „A“ výška užívateľa do 165 cm; „B“ výška užívateľa do 185 cm; „C“ výška užívateľa nad 185 cm. Jadro matraca ALTEZA je pre dokonalú oporu vášho tela členené do siedmich zón, ktorých rozsah sa mení v závislosti na výške postavy. Výsledkom je presné umiestnenie jednotlivých častí vášho tela na všetkých siedmych zónach matraca. Telo tak dostane dokonalú oporu presne tam, kde ju potrebuje. Matrac ALTEZA sa vyrába v dvoch verziách tuhosti H2/H3 a taktiež v dvoch výškach.

19 cm 7 130 kg
Výška Fyziosystém Nosnosť Tvrdosť
Kde zakúpiť? od 467,70 € Poťah matraca

poťah vyniká eleganciou, jemnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Vlákno z prírodného hodvábu obsahuje podobné bielkovinové látky, ktoré obsahuje ľudská koža, a preto na ňu blahodarne pôsobí. Vlákno navyše odoláva mikroorganizmom a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Prírodný hodváb je doplnený prírodným bambusovým vláknom s antibakteriálnymi účinkami. TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILL Duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a tvarovú stálosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov na m² tak umocňuje celkový komfort matraca. SPODNÁ TKANINA ELASTAN Vysoko elastická tkanina spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca. Tkanina súčasne chráni jadro matraca proti znečisteniu.

Jadro matraca
    Jadro matraca ALTEZA je vyrobené z jedinečnej značkovej peny CELLFLEX vyvinutej pre najexkluzívnejšie rady matracov. Trvalá elasticita, excelentná pružnosť a vysoký štandard bodovej elasticity garantujú rovnomerné rozloženie tlaku tela. Optimálna otvorená bunková štruktúra zaručuje vysokú úroveň priepustnosti vynikajúcou reguláciou vlhkosti, ktorá je navyše podporená profiláciou jadra matraca. Pena CELLFLEX je vyrobená podľa najprísnejších kritérií zaručujúcich najvyššiu kvalitu.
Technické parametre
Kolekcia Feretti
Výška 19 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie, Reuma
Záruka (roky) 5