MatraceEliocell Porovnať

VALMONT 25 H3

Kolekcia Feretti

TUHŠÍ MATRAC S DOKONALOU OPOROU CHRBTICE Matrac VALMONT je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú tuhší matrac. Pena ELIOCELL s vysokou objemovou hustotou je profi lovaná do 7 zón s ohľadom na optimálnu oporu ľudského tela. Jadro matraca VALMONT je vyrobené z výnimočnej peny ELIOCELL, ktorej štruktúra je tvorená z miliónov mikropórov. Porézna štruktúra zaručuje vzdušnosť, vyššiu životnosť a materiálovú stálosť matraca. Matrac VALMONT sa vyrába v dvoch verziách tuhosti H3 / H5 a taktiež v dvoch výškach 18 cm a 25 cm.

25 cm 7 130 kg
Výška Fyziosystém Nosnosť Tvrdosť
Kde zakúpiť? Poťah matraca

Vlákno TENCEL tvoriace základ tkaniny skvele kontroluje klímu a odvádza vlhkosť.
Unikátna látka je tvorená štruktúrou veľmi jemných z dreva získaných vlákien, ktoré vytvárajú v lôžku suchú a príjemnú mikroklímu pre zdravé spanie.
TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILL
Duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a tvarovú stálosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna, 300 g/m², tak umocňuje celkový komfort matraca.
SPODNÁ TKANINA ELASTAN
Vysoko elastická tkanina spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca. Tkanina súčasne chráni jadro matraca proti znečisteniu.

Jadro matraca
    Jadro matraca je profilované do siedmych zón, čo pri vyššej tuhosti peny ELIOCELLzaisťuje optimálnu oporu vášho tela pri spaní. Matrac zároveňdokonale spolupracuje s lamelovým roštom.
Technické parametre
Kolekcia Feretti
Výška 25 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie
Záruka (roky) 5
Kategória