Materasso Materasso Všetko na jednom mieste

O spoločnosti Materasso

Prečo Materasso

Prečo Materasso

Firma Materasso je tím odborníkov s bohatými a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby ortopedických matracov a postelí. Staviame predovšetkým na kvalite vypracovania a použitých materiálov.

Dôležitú úlohu hrá aj dôsledné zladenie jednotlivých elementov. Naši dizajnéri a konštruktéri sa snažia využívať všetky informácie v oblasti nových trendov, ale tiež vychádzajú v ústrety predstavám a očakávaniam našich zákazníkov.

Award výstava 2019 Na 29. medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry v Nitre získal náš matrac NATURA AIRGEL ocenenie CENA VEĽTRHU 2019.

Naše matrace priamo zo srdca Oravy výrobné priestory sú v obci Oravské Veselé, produkujú viac ako 300 000 matracov a 70 000 lamelových roštov ročne a to v rôznych variáciách.

Dôraz kladieme na všetky potreby zákazníka Individuálnym požiadavkám sú prispôsebené ortopedické vlastnosti - tvrdosť a elastickosť matraca, antialergické vlastnosti, estetické vlastnosti - vonkajšie prevedenie matraca.

Sme držiteľom mnohých certifikátov a ocenení Firma je držiteľom mnohých certifikátov a ocenení (SLOVAK GOLD, Súhlas hlavného hygienika SR s používaním názvu "Zdravotný pružinový matrac"…).

Prispievame k tomu, aby súčasný človek, ktorý je inak vystavený mnohým nepriaznivým vplyvom ako je nesprávne sedenie či nedostatočný pohyb, mohol zdravo odpočívať, relaxovať a regenerovať svoje sily.

Väčšina vyrábaných matracov je zaradená Štátnym ústavom SR pre kontrolu liečiv ako "Zdravotná pomôcka". MATERASSO je jediný výrobca matracov na Slovensku, pracujúci v systéme ISO, ktorý garantuje celý proces výroby od vývoja až po expedíciu spotrebiteľovi.