Materasso Materasso Všetko na jednom mieste

O spoločnosti Materasso

História a súčasnosť

História a súčasnosť

Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o., bola založená v roku 1995. Zameraním firmy bola výroba zdravotných a ortopedických matracov, antialergických paplónov, vankúšov a dekoračných prikrývok.

Postupne firma rozšírila sortiment o výrobu rámových, kontinentálnych a dizajnových postelí, lamelových roštov, bytových doplnkov, sedacích vakov, výrobkov a hračiek z molitanu. Od roku 2009 firma začala s výrobou kontinentálnych postelí a lamelových roštov. Od roku 2012 bol výrobný sortiment rozšírený o výrobu sedacích vakov.

Produkujeme viac než
300 000 matracov ročne
MATERASSO je jediný výrobca matracov na Slovensku pracujúci v systéme ISO, ktorý garantuje celý proces výroby od vývoja až po expedíciu spotrebiteľovi.

Materasso pokrýva
60 - 70% slovenského trhu
Svoje výrobky ďalej vyváža do Českej republiky, Poľska, Maďarska, Rumunska, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Holandska, Fínska, Dánska, Veľkej Británie, Chorvátska, Talianska, Ukrajiny, Litvy, Ruska, JAR a Panamy.

Naše matrace
ako zdravotná pomôcka
MATERASSO je jediný výrobca matracov na Slovensku, pracujúci v systéme ISO, ktorý garantuje celý proces výroby od vývoja až po expedíciu spotrebiteľovi.

Naše matrace a postele prezentujeme v niekoľkých kolekciách: MATERASSO, MATERASSO Exclusive, FERRETI a HOTELOVÁ KOLEKCIA, ktoré sú vytvorené s ohľadom na špeciálne požiadavky koncového zákazníka.