MatraceStudená pena Porovnať

PILATIS 23 H2

Kolekcia Feretti

Originálny systém vzduchových prieduchov a kanálikov vytvára dokonalé prúdenie vzduchu, ktoré odvádza prebytočné teplo a nežiaducu vlhkosť z jadra matraca. Týmto systémom automatickej termoregulácie je znížená potivosť ľudského tela. Originálny systém vzduchových kanálikov matraca PILATIS zvyšuje priedušnosť vo všetkých smeroch. Dochádza tak k dokonalému prúdeniu vzduchu celým matracom. Vytvára sa tak prostredie nevhodné pre výskyt roztočov, znižuje sa potivosť ľudského tela, čo prináša zvýšenie hygienického štandardu matraca. Kombinácia systému termoregulácie a zónovania s dokonalou oporou chrbtice zaručuje regeneráciu organizmu po celú dobu spánku. Matrac PILATIS sa vyrába v dvoch verziách tuhosti H2/H3 a taktiež v dvoch výškach 23 a 25 cm.

23 cm 7 130 kg
Výška Fyziosystém Nosnosť Tvrdosť
Kde zakúpiť? od 581,10 € Poťah matraca

Poťah vyniká eleganciou, jemnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Vlákno z prírodného hodvábu obsahuje podobné bielkovinové látky, ktoré obsahuje ľudská koža, a preto na ňu blahodarne pôsobí. Vlákno navyše odoláva mikroorganizmom a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Prírodný hodváb je doplnený prírodným bambusovým vláknom s antibakteriálnymi účinkami. TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILLDuté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a tvarovú stálosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov na m² tak umocňuje celkový komfort matraca. SPODNÁ TKANINA ELASTAN Vysoko elastická tkanina spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca. Tkanina súčasne chráni jadro matraca proti znečisteniu.

Jadro matraca
    Jadro matraca PILATIS je vyrobené z jedinečnej značkovej peny CELLFLEX vyvinutej pre najexkluzívnejšie rady matracov. Trvalá elasticita, excelentná pružnosť a vysoký štandard bodovej elasticity garantujú rovnomerné rozloženie tlaku tela. Optimálna otvorená bunková štruktúra zaručuje vysokú úroveň priepustnosti s vynikajúcou reguláciou vlhkosti, ktorá je navyše podporená profiláciou jadra matraca. Pena CELLFLEX je vyrobená podľa najprísnejších kritérií zaručujúcich najvyššiu kvalitu.
Technické parametre
Kolekcia Feretti
Výška 23 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie, Reuma, Studené nohy
Záruka (roky) 5
Kategória