Nové
MatraceVysoká nosnosť Porovnať

Beast Hydrolatex

Kolekcia BEAST

Matrac BEAST hydrolatex je v podstate nezničiteľný matrac. Je jedinečný svojimi vlastnosťami a nosnosťou až do 180 kg pri zachovaní príjemnej tuhosti. Jadro matraca je vyrobené z rokmi preverených kvalitných a veľmi stabilných materiálov. Poskytuje dokonalú a pevnú oporu tela tak potrebnú pre relax po náročnej fyzickej záťaži. Pre zvýšenie komfortu je jadro doplnené penou GREENGEL, ktorá zabezpečí príjemný pocit pre telo a zároveň plní funkciu regulácie tepla. Jej väčšia bunková štruktúra je zárukou dokonalého odvetrávania vlhkosti, čím je zabezpečené zdravšie a príjemnejšie klimatické prostredie počas spánku. Unikátny poťah BIORYTMIC dokonale zregeneruje telo po namáhavom športovom aj pracovnom výkone. Matrace z kolekcie BEAST s výnimočnými vlastnosťami sú určené pre aktívnych užívateľov. Dodajú vám silu a energiu do ďalšieho dňa. Dokonalým doplnkom matraca BEAST hydrolatex je anatomický vankúš ENERGY control a lamelový rošt z našej produkcie - BEAST siberia s nosnosťou až do 160 kg.

23 cm - 180 kg
Výška Fyziosystém Nosnosť Tvrdosť
Kde zakúpiť? od 577,20 € Poťah matraca

Látka s obsahom prírodných minerálov, ktoré vyžarovaním prirodzenej energie pozitívne ovplyvňujú vnútrotelovú „komunikáciu" a prúdenie energetických tokov. Tie sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, čo je základný predpoklad pre predchádzanie chorobám a udržanie si zdravia. Účinky minerálnej terapie si môžete na sebe overiť za pomoci jednoduchého balančného testu. Pôsobením minerálov sa budete cítíť omladení, zníži sa úroveň stresu, váš organizmus bude lepšie relaxovať, regenerovať a budete sa cítiť lepšie. Prebúdzať sa budete s pocitom sviežosti, odpočinutý a vaše telo bude plné sily a energie.

Jadro matraca
    vysokopružná pena GREENGEL; luxusná HR-pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3; jadro zo stabilnej peny HYDROLATEX; luxusná HR-pena ANTRACIT s hustotou 45 kg/m3; doporučený rošt: lamelový, pevný
Technické parametre
Kolekcia BEAST
Výška 23 cm
Tvrdosť
Fyziosystém -
Nosnosť 180 kg
Polohovateľný rošt Áno
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Bolesti krížov, Potenie
Záruka (roky) 10
Kategória