MatracePartnerské Porovnať

SOPRANO 25

Kolekcia Feretti

PRUŽINOVÝ TAŠTIČKOVÝ MATRAC S MÄKŠOU A TVRDŠOU STRANOU, S POUŽITÍM PAMÄŤOVEJ PENY. Dokonalá bodová elasticita pamäťovej peny MIND FOAM® v kombinácii s taštičkovými pružinami je garanciou komfortu a dokonalej podpory tela v správnej anatomickej polohe. Matrac SOPRANO má tvrdšiu a mäkšiu stranu, čo je zabezpečené rôznym pomerom pamäťovej peny MIND FOAM® a značkovej peny CELLFLEX, ako aj chráničom pružín. Vyrába sa v dvoch výškach 25 a 30 cm.

25 cm 7 130 kg
Výška Fyziosystém Nosnosť Tvrdosť
Kde zakúpiť? od 616 € Poťah matraca

- vlákno TENCEL tvoriace základ tkaniny skvele kontroluje klímu a odvádza vlhkosť.Unikátna látka je tvorená štruktúrou veľmi jemných, z dreva získaných vlákien,ktoré vytvárajú v lôžku suchú a príjemnú mikroklímu pre zdravé spanie
- TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILL: duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosťa tvarovú stálosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov/m²tak umocňuje celkový komfort matraca
-SPODNÁ TKANINA ELASTAN: vysoko elastická tkanina spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu jeneodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca.Tkanina súčasne chráni jadro matraca proti znečisteniu.

Jadro matraca
    Vrstva vysoko kvalitnej pamäťovej peny MIND FOAM® dokonale reagujena teplotu vášho tela, čo eliminuje vznik bodov s vysokým protitlakom.Výsledkom je lepšie prekrvenie a kľudnejší spánok bez neustálych zmienpolohy tela. Dokonalé tvarovanie matraca poskytuje vášmu krku, chrbtu,ramenám a nohám ideálnu oporu. Vaše telo sa tak počas spánku nachádzav správnej anatomickej polohe.Pamäťová pena MIND FOAM®, ktorá je použitá pre vrchnú časť matraca, bolavyvinutá s cieľom dať dokonalú oporu ľudskému telu pri polohe v ľahu.Jej základom je viscoelastická pena doplnená o unikátnu schopnosť bodovejelasticity pri minimálnom protitlaku. Výsledkom je dokonalý pocit uvoľneniaa zrýchlená regenerácia organizmu počas spánku. Samotné jadro matraca,ktoré tvorí taštičková pružina, zabezpečuje maximálny komfort a eštedokonalejšiu podporu tela s prihliadnutím na bodovú záťaž.
Technické parametre
Kolekcia Feretti
Výška 25 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Nie
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie, Studené nohy
Záruka (roky) 5
Kategória