MatracePartnerské Porovnať

SOPRANO 30

Kolekcia Feretti

PRUŽINOVÝ TAŠTIČKOVÝ MATRAC S MÄKŠOU A TVRDŠOU STRANOU, S POUŽITÍM PAMÄŤOVEJ PENY. Dokonalá bodová elasticita pamäťovej peny MIND FOAM® v kombinácii s taštičkovými pružinami je garanciou komfortu a dokonalej podpory tela v správnej anatomickej polohe. Matrac SOPRANO má tvrdšiu a mäkšiu stranu, čo je zabezpečené rôznym pomerom pamäťovej peny MIND FOAM® a značkovej peny CELLFLEX, ako aj chráničom pružín. Vyrába sa v dvoch výškach 25 a 30 cm.

30 cm 7 130 kg
Výška Fyziosystém Nosnosť Tvrdosť
Kde zakúpiť? od 612,40 € Poťah matraca

- vlákno TENCEL tvoriace základ tkaniny skvele kontroluje klímu a odvádza vlhkosť. Unikátna látka je tvorená štruktúrou veľmi jemných, z dreva získaných vlákien, ktoré vytvárajú v lôžku suchú a príjemnú mikroklímu pre zdravé spanie
- TVAROVÉ DUTÉ VLÁKNO HOLLOW-FILL: duté vlákno je upravené silikónovaním, čo mu dodáva výnimočnú nadýchanosť a tvarovú stálosť. Nadštandardná hmotnosť vlákna 300 gramov/m² tak umocňuje celkový komfort matraca
-SPODNÁ TKANINA ELASTAN: vysoko elastická tkanina spoluvytvárajúca elasticitu celého poťahu je neodmysliteľná pre maximálne využitie tvarových vlastností jadra matraca. Tkanina súčasne chráni jadro matraca proti znečisteniu.

Jadro matraca
    Vrstva vysoko kvalitnej pamäťovej peny MIND FOAM® dokonale reaguje na teplotu vášho tela, čo eliminuje vznik bodov s vysokým protitlakom. Výsledkom je lepšie prekrvenie a kľudnejší spánok bez neustálych zmien polohy tela. Dokonalé tvarovanie matraca poskytuje vášmu krku, chrbtu, ramenám a nohám ideálnu oporu. Vaše telo sa tak počas spánku nachádza v správnej anatomickej polohe. Pamäťová pena MIND FOAM®, ktorá je použitá pre vrchnú časť matraca, bola vyvinutá s cieľom dať dokonalú oporu ľudskému telu pri polohe v ľahu. Jej základom je viscoelastická pena doplnená o unikátnu schopnosť bodovej elasticity pri minimálnom protitlaku. Výsledkom je dokonalý pocit uvoľnenia a zrýchlená regenerácia organizmu počas spánku. Samotné jadro matraca, ktoré tvorí taštičková pružina, zabezpečuje maximálny komfort a ešte dokonalejšiu podporu tela s prihliadnutím na bodovú záťaž.
Technické parametre
Kolekcia Feretti
Výška 30 cm
Tvrdosť
Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti)
Nosnosť 130 kg
Polohovateľný rošt Nie
Prateľnosť poťahu Áno, 60°C
Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie, Studené nohy
Záruka 60 mesiacov